15. Katowicki Karnawał Komedii

Szanowni Państwo,

Chociaż zeszły rok nie sprzyjał szampańskiej zabawie, Katowicki Karnawał Komedii został na posterunku, dając nam dawkę radości wprost do naszych domów – w formie online. Nic nie zastąpi jednak więzi, jaka wytwarza się podczas spektakli między aktorem a widownią. Z wielką radością oznajmiamy więc, że 15. edycja najzabawniejszego festiwalu naszego miasta wróci do swojej klastycznej formy.

Jak zawsze, na śmiałków czekają najlepsze komedie i farsy polskiego teatru. Dodatkowo posiadając Katowicką Kartę Mieszkańca, zobaczymy je ze zniżką! Nie będzie lepszego momentu dla widza, żeby odebrać KKM!

Życzę państwu doskonałej zabawy podczas 15. edycji Katowickiego Karnawału Komedii. Bawmy się, śmiejmy do rozpuku, wszyscy wiemy jak bardzo nam tego brakowało.

Serdeczne pozdrowienia,
Marcin Krupa
Prezydent Miasta Katowice

 

Drodzy Przyjaciele,

Wychodzicie uśmiechnięci z teatru, z miejsca magicznego. Wracacie do świata, który śmieszny nie jest, a ostatnio coraz bardziej nie jest. Czy mamy mu ulec? Pogrążyć się w jego szaleństwie, bezduszności i rozpaczy? Czy raczej coś zrobić, co by od nas zależało, zważywszy, że dzieje się tak dużo, co nie zależy od nikogo – jak chciał Wyspiański? Teatr przetrwa wszystkie niegodziwości i okrucieństwa, bo jest lustrem, które odbija nasz świat. Spójrzmy do lustra i śmiejmy się, bo śmiech jest wspaniałą szczepionką, którą należy przyjmować jak najczęściej.

Mirosław Neinert
Dyrektor festiwalu

 

 

 

Rezerwacje i sprzedaż biletów

TEATR KOREZ: od 14 grudnia 2021, godzina 10:00.
Rezerwacje - telefonicznie lub osobiście w kasie teatru. Sprzedaż - online przez stronę teatrkorez.pl i w kasie.
telefon: 32 785 70 15  |  40-032 Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 2

Ceny biletów:
Normalny: 70 zł  |  Ulgowy (tylko dla posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca): 56 zł (rabat 20%)

 


TEATR ŚLĄSKI: od 15 grudnia 2021, godzina 10.00
Rezerwacje - telefonicznie lub osobiście w kasie teatru. Sprzedaż - online przez stronę teatrslaski.art.pl i w kasie teatru.
telefon: 32 259 93 60  |  40-003 Katowice, ul. Rynek 10

Ceny biletów:
Normalny: 80 zł  |  Ulgowy (tylko dla posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca): 64 zł (rabat 20%) 

Do jednej Karty Mieszkańca przysługuje jeden bilet. Ważną kartę należy przedstawić wraz z biletem przy wejściu na widownię.

Jak okazać Katowicką Kartę Mieszkańca potwierdzającą prawo do zniżki?
Plastikową kartę trzeba zbliżyć do czytnika KKM. Kartę wirtualną należy okazać w postaci kodu QR wyświetlanego po kliknięciu w numer karty w aplikacji:
- Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.looksoft.mkarta.katowice
- Apple: https://apps.apple.com/us/app/katowicka-karta-mieszka%C5%84ca/id1508165850

Okazanie fotografii fizycznej karty nie uprawnia do zniżki!

 

 

Nagroda Publiczności

WYBÓR PRZEDSTAWIENIA, KTÓRE ZOSTANIE UHONOROWANE NAGRODĄ PUBLICZNOŚCI,
JEST CAŁKOWICIE UZALEŻNIONY OD PAŃSTWA DECYZJI!

Wystarczy wypełnić kupon, który znajdą Państwo przed każdym ze spektakli i wrzucić go do oznaczonych skrzynek, znajdujących się w foyer teatrów. Głosując, mają Państwo do dyspozycji punktację od 1 do 10, w zależności od poziomu rozbawienia doznanego podczas oglądanej sztuki. Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w losowaniu nagród, należy w odpowiednim polu kuponu wpisać numer telefonu kontaktowego. Po zakończeniu Karnawału głosy zostaną policzone przez organizatorów, a wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody. Losowanie odbędzie się komisyjnie, a zwycięzców powiadomimy telefonicznie. Życzymy przyjemnej zabawy i powodzenia w trakcie losowania.  

 

 

Ludzie Karnawału: